سیاست حفظ حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی

وب سایت دکتر نبی طبق قوانین جرایم رایانه‌ای متعهد می‌شود که اطلاعات شما کاربران عزیز را با تمام امکاناتی که دارد محافظت نماید و این اطلاعات به هیچ وجه در اختیار شرکت های دیگر قرار نخواهد گرفت.

شما ضمناَ این قابلیت را دارید که در صورت عضویت، اطلاعات خود را ویرایش نمایید یا حتی حساب خود را حذف نمایید.

یک سری اطلاعاتی هستند که به بهینه نمودن سایت برای شما کمک می کنند و این اطلاعات از نحوه کار شما درون سایت بدست می آید مانند دفعات بازدید شما، مدت حضور شما در سایت، نسخه مرورگر شما، نوع دستگاهی که استفاده می کنید (موبایل یا کامپیوتر) یا کشوری که در آن حضور دارید. این اطلاعات به هیچ عنوان به شرکتی فروخته نمی شود و صرفاَ برای بهینه نمودن سایت در بازدیدهای بعدی شما استفاده می گردد تا تجربه خوبی از سایت ما داشته باشید. 

حتی وقتی نظری در سایت می نویسید، داده هایی را جمع آوری می کنیم مثل ایمیل شما، نشانی IP و زمان ارسال نظر.

کوکی

لطفا َ تصاویری که بارگذاری می کنید حاوی داده‌هایی درباره‌ی موقعیت مکانی مشخص (EXIF GPS) نباشد. دیگران می‌توانند بعد از ذخیره نمودن تصویر، موقعیت مکانی  تصاویر را استخراج کنند.

اگر در سایت یک بار نام و ایمل و تلفن را وارد کنید و استفاده از کوکی را قبول کرده باشید، برای ورود این اطلاعات در دفعات بعدی نیاز به تایپ مجدد نیست و در حافظه می ماند.

بعد از ورود به حساب کاربری، چندین کوکی برای ذخیره‌ی این اطلاعات به کار می روند. کوکی‌های ورودی به مدت چند روز فعال هستند. اگر گزینه «من را به خاطر بسپار» را انتخاب کنید، در طول چند روز  آینده، ورود شما بدون نیاز به وارد کردن مجدد نام کاربری و کلمه عبور خواهد بود. در صورتی که از حساب کاربری خود خارج بشوید، کوکی‌های ورود از بین می‌روند.

وب‌سایت رسمی دکتر نبی از این کوکی‌ها تنها به منظور ایجاد تجربه کاربری بهتر برای شما  استفاده می‌کند و هیچ‌گونه استفاده تبلیغاتی از این کوکی‌ها در نظر گرفته نمی شود.

مدت نگهداری از اطلاعات شما

نظراتی که در سایت به اشتراک می گذارید، به مدت طولانی ذخیره می گردند، لذا می توانید پیگیر نظرات خود در بلند مدت باشید. 

اطلاعات ثبت نامی کاربران هم به مدت نامحدود مقدور می باشد. شما می توانید آن را مشاهده و ویرایش یا حذف نمایید. البته نام کاربری چون منحصر به فرد می باشد امکن تغییر ندارد ولی می توانید آن را حذف نمایید و نام جدید اختیار کنید. مدیران فنی وب سایت نیز می توانند این اطلاعات را ویرایش یا حذف نمایند.

نظرات شما در زیر وبلاگ ها بعضی مواقع از طریق سرویس تشخیص هرزنامه بررسی و شاید حذف گردد مخصوصاَ زمانی که ایمیل شما توسط سودجویانی هک شده باشد.

تغییرات در سیاست حفظ حریم خصوصی شما

باتوجه به تغییرات در سایت محتوی این صفحه شاید کمی تغییر بکند و استفاده شما از این وب‌سایت به منظور پذیرش قوانین این صفحه است. در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهام درباره موارد بالا می‌توانید آنها را به اطلاع ما برسانید تا پاسخ تمام پرسش‌های شما ارسال گردد.